Analityk, który nazwał Bitcoin’s Biggest Crash Issues Crypto Warning – Here’s When the Next Bull Run May Finally Arrive

Peter Brandt, który znany jest z przewidywania największej krachu na rynku Bitcoin’a (BTC) pod względem wartości dolara amerykańskiego w styczniu 2018 roku, ostrzega inwestorów kryptońskich przed ostrym wstrząsem.

W nowym wywiadzie na temat Crypto Markets Live, weteran handlu mówi, że łatwo jest myśleć, że Bitcoin jest gotowy do wielkiego rajdu w obliczu obecnych zawirowań gospodarczych na świecie, ale wierzy, że BTC zrobi coś przeciwnego i ucierpi na poważnym kroku w dół.

„Narracja w tej chwili jest taka, że wydaje się, iż łatwo byłoby powiedzieć, że kupuję Bitcoina. Mamy globalnego wirusa, który się dzieje. Mamy ekspansję fiata jak nigdy dotąd, i to jest narracja, którą ludzie używają, aby powiedzieć, że są konstruktywne dla Bitcoin, to jest powód, aby posiadać Bitcoin. A jednak Bitcoin jest po prostu rodzajem kołyszącego ludzi do spania tam…

Zawsze staram się myśleć sobie, co jest najłatwiejsze do zagrania? W co najłatwiej uwierzyć? Wydaje mi się, że najłatwiej uwierzyć w to, że będę tu miał Bitcoin’a, i jest świetny do kupienia, i jedziemy na księżyc, i nie ma żadnego ryzyka, żeby go tu mieć, i kupię go tutaj, i będzie za milion dolarów, zanim się zorientujesz. Rynki nie ułatwiają tego tak łatwo. Rynki zawsze pokazują tam jakieś krzywe kulki, i myślę, że to zbyt łatwe, aby myśleć, że Bitcoin musi być własnością tutaj, i to tylko kwestia dni lub tygodni, zanim będziemy mieli eksplozję cen do góry nogami.

Więc staram się dowiedzieć, skąd ta niespodzianka, i myślę, że osobiście niespodzianką jest to, że widzimy shakeout w Bitcoin.

To nie jest przepowiednia, ale staram się przemyśleć psychologię rynku, który jest to, że mamy ostrą przerwę w Bitcoin może z powrotem do 7,0000-7,500 dolarów.“

Brandt mówi, że spodziewa się jednego ostatniego wycofania Bitcoin zmusi kilku ostatnich inwestorów, którzy nie mają zaufania do wiodącej kryptoflady do sprzedaży, The News Spy torując drogę do długoterminowego rajdu.

„Ludzie są teraz naprawdę podekscytowani alts. Wielkie alty wykonują ruchy i ludzie myślą w porządku, Bitcoin jest następny. Mamy świetne miejsce w altach, i nagle w świetle tego, mamy shake’a w Bitcoin. To będzie próba cierpliwości ludzi.

Jesteśmy teraz 31 miesięcy na haju. Minęło 31 miesięcy, odkąd Bitcoin oblał się, a teraz wystarczy już, by zmęczyć ludzi. Wiesz, jak się tu trzęsiemy, to myślę, że trzęsiemy drzewem i pewnie pozbędziemy się wszystkich ludzi, którzy mówili o wyjściu na księżyc w grudniu 2017 roku. Oni w końcu zrezygnują ze statku.

W głębi duszy myślę o tym, jaka będzie niespodzianka. Myślę, że niespodzianka będzie wielkim wstrząsem: $7,0000-$7,500. Włączyć dziesięciocentówkę za to, co zrobiliśmy w marcu, a potem uruchomić rynek do 12.000 dolarów.“

Jeśli na horyzoncie pojawi się awaria Bitcoinów, Brandt mówi, że najwcześniej BTC wyzdrowieje i rozpocznie długoterminowy trend wzrostowy w połowie września.